A mi szerepünk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Sweet Summer

2 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 18, 2015 8:45 am

Gay
-Akkor ezt értsem úgy hogy nem kell a jégkrémem? - pillantottam a lányrs a szemem sarkából, még ha ebben a pozícióban nem is láttam belőle sokat. Ismét a számhoz emeltem a jégkrémemet és lenyaltam róla az elcseppenni készülő részt.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 18, 2015 6:45 pm

Kai
- Értsd úgy, hogy annyira szeretsz, hogy adhatsz is belőle - mondtam a fiú kezét figyelve (nem a jégkrémet, csak a kezét), miközben az egyik ujjammal kis köröket kezdtem leírni a mellkasán.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 18, 2015 11:40 pm

Gay
Még néhány pillanatig csak vártam, nem mondtqm semmit a lánynak, úgy tettem mintha erősen gondolkodnék valamin. Aztán színpadiasan felsóhajtottam, mintha megadnám magam.
-A táskámban van egy kis hűtőtáska, abban van még kettő .... -árultam el neki, hol talál még az édességből. Biztos voltam benne hogy addig úgy sem ehetem nyugodtan a saját jégkrémemet.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Júl. 14, 2015 12:27 am

Kai
- You're my favourite Gay - mondtam egy teljes fogsoros vigyorral, aztán nyomtam egy puszit a fiú arcára mielőtt felálltam volna hogy megszerezzem a jutalmamat. Közben a többiek is leültek körénk, így a jégkrémemet már Siren ölébe hajtott fejjel kezdtem el kibontani.
- Akkor este mit csinálunk? - szólalt meg Finn, megtörve a pár másodpercre beállt csöndet.
- Ugh, igaz is, Gay, el tudtad hozni a cuccot? - kérdeztem épp csak lenyelve az első falatot. Sosem tudtam nem harapva enni a jégkrémeket. - Mert mi hoztunk. Siren táskájába tettük mert azt úgyse nézi át Wack.
- Nem tudom, mire célzol - mondta a lány szinte unottan, én meg felvigyorogtam rá.
- Dehogynem, drágám.
Igen, van, akinek nem kell semmit sem tennie ahhoz, hogy kedveljék a tanárok. Elég a megfelelő....kisugárzás. Mr. Wacknál ez a kisugárzás az ember mellkasán helyezkedik el, két csinos, puha párnácska formájában amiken szívesen pihenteti a perverz tekintetét.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Júl. 14, 2015 12:50 am

Gay
-Én is elhoztam. Sima ügy volt. - válaszoltam széles vigyorral a hozzám intézett kérdésre -És még női bűverőre sem volt hozzá szükségem - tettem hozzá, csak hogy kicsit fényezzem magam. A lányoknak sokszor minden annyival könnyebb volt ... Még a tanárok is kivételeztek velük. Ki ezért, ki azért. De én sosem szorultam rá efféle könnyítésekre, hiszen tökéletes vagyok és mindent meg tudok oldani. Ja és a legfőbb jótulajdonságom a szerénység. 
Közben elfogyott a jégkrémem és a pálcikát a kis szemeteszacskómba dobtam, majd megfogtam az egyik kis műanyagvödröt amivel Angus homokozott és a benne lévő vizet a fiúra öntöttem.
-Hé! Ezt most miért kellett? - pattant fel azonnal, és mondanom sem kell milyen dühös tekintettel méregetett, de én csak rámosolyogtam.
-Segítettem hogy ne sülj meg. Szívesen! - vigyorogtam angyalian.
-Idióta ... - morogta Angus és duzzogva arrébb ült tőlem. Nem vettem magamra, tudtam hogy gyorsan megbékél majd.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Júl. 14, 2015 2:48 am

Kai
- Menjetek szobára srácok - hallottam Sirent, mire páran elmosolyodtunk, de annyira nem zökkentett ki minket a szokásos kis jelenet. Ugyanúgy folyt tovább a beszélgetés.
- Akkor mondjuk tíz körül ahol szoktuk? Akkor talán már nem járnak arra - vetette föl Finn, a többiek meg egyetértően helyeseltek. - Te is jöhetsz, ha szeretnél - fordult a fiú a csöndes lányhoz, akiről közben teljesen elfeledkeztem. Egy szót sem szólt amióta megjöttünk.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Júl. 14, 2015 3:19 am

Angus
Csak fél füllel figyeltem a többiekre, de egyébként azzal szenvedtem hogy akkor most levegyem a csurom vizes pulcsimat vagy ne. Egyik lehetőség sem volt túl vonzó. Végül inkább magamon hagytam, úgyis gyorsan meg fog száradni ebben a melegben. 
-Mások is jönnek? -tudakolta közben Valerie. Mondjuk én is kíváncsi voltam hány fős tömeget képzeljek el. Ha sokan lesznek, nem tartottam kizártnak hogy én csak bekuporodom a szobámba aludni az este.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Júl. 14, 2015 5:06 am

Finn
Megcsóváltam a fejem.
- Nem hiszem. Legalábbis mi nem hívtunk senkit - válaszoltam.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Júl. 14, 2015 5:24 am

Valerie
-Akkor jó buli lesz! - vigyorodtam el, végignézve a többieken. Ha így összejöttünk mi páran, biztos volt hogy a hangulat az egekben lesz, és ha nem jönnek mások, esély sincs hogy elrontsák a szórakozásunkat.
-Ha nem megyek, napszúrást kaptam - szólalt meg Angus, mire felé fordítottam a fejem. Mivel egész nap az árnyékban ült, napszúrást nem igazán kaphatott. Hőgutát esetleg a sok meleg cucctól.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Júl. 15, 2015 6:55 am

Siren
- Maximum hőgutát - mondtam, mire az ölemben fekvő Kai röhögni kezdett. Úgy tűnik ugyanerre gondolhatott.
- Ha már itt tartunk, nem akarunk bemenni a vízbe? Én kezdek megsülni - vetette fel Finn, mire a többiek helyeslően bólogatni kezdtek. Én is szívesebben úsztam volna már.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Júl. 15, 2015 7:11 am

Valerie
Ahogy mindenki, én is jó ötletnek tartottam hogy menjünk inkább a vízbe, így a többiekkel együtt felálltam. Angus természetesen kijelentette hogy ő inkább vigyáz a homokvárára, így rá nem számíthattunk. Azért Gay ráöntötte a másik kis vödör víztartalmát is és mindkét játékot magához vette, mondván hogy még visszajön gondoskodni arról hogy a kis árnyék-haverunk se maradjon ki a jóból. Én ezen csak jót mosolyogtam majd beszaladtam a vízbe a srácokkal. Igen, itt tényleg sokkal jobb volt.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer - Page 2 Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.