A mi szerepünk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Sweet Summer

2 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

My Sweet Summer Empty My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Márc. 31, 2015 6:22 am

Andover, Illinois (USA)
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Ápr. 01, 2015 5:41 am

Margo kicsit elveszettnek érezte magát, ahogy a táborban sétált, enyhülést jelentő árnyék után kutatva. Képtelen volt megszokni a hőséget Írország esős időjárása után. Hiába mondják, hogy Illinois északon van, és "hideg". Ő nem igazán látta így.
Mikor végre talált egy hűvösebb helyet - a kantin épületének árnyékos oldalán -, megkönnyebbülve dőlt a hideg betonfalnak. Még egy napja sem volt az Andover High (milyen kreatív név) nyári táborában, de valószínűleg máris sikerült leégnie. Aggódva nézett le a karjára, de egyenlőre nem látta pirosnak. Sóhajtva lehunyta a szemét, és lecsúszott a fal mentén.
Nem jó ez így. A lány bizonytalanul nézett a part irányába, ahol a többiek a vizet élvezték, vagy napoztak. Vidámnak tűntek, mégis ijesztőek voltak Margo számára. Senkit nem ismert közülük, és túl félénk volt hozzá, hogy magától odamenjen hozzájuk. Ráadásul hiába keresett, nem látott egyet sem, aki vele egykorúnak tűnt volna. Talán az új diákok nem jönnek el az első táborba? - tűnődött. Mindenesetre egyenlőre fogalma sem volt, hogyan fog bárkivel is megismerkedni.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Ápr. 01, 2015 6:34 am

Meleg volt, tűzött a nap és mindenki a parton élvezte a nyarat. Tökéletes tábori idő uralkodott, Valerienek nem lehetett panasza. Mezítláb sétálgatott a homokban, egyik kezében egy üdítős flakont tartva, amelynek a szájából egy szívószál vége lógott ki. Na igen, ha az ember kaját vagy italt hurcibál magával, talán kisebb az esélye hogy valamelyik srác csak úgy fogja és a vízbe hajítja. Persze így sem úszta meg szárazon, már többen lelocsolták. Flakonnal, vízi pisztollyal, sőt, valaki egy vödörrel is próbálkozott de az elől sikerült kitérnie. Halványkék rövodnadrágjának csipkés része nedvesen tapadt az alatta lévő vékony textil réteghez ami megakadályozta hogy a sort teljesen átlásztó legyen. Fehér, pánt nélküli felsője is átázott ugyan egy-két foltban, de az már kezdett megszáradni. Valerie legkevésbé sem zavartatva magát sétált oda ahol a cuccait hagyta és kis hátizsákja mellé guggolva kezdett keresgélni. Gyorsan megtalálta a felfújható strandlabdát amit keresett és miután elrakta az üdítőjét, elkezdte megtölteni levegővel a játékot. Mondjuk egy kicsit féltette a fiúktól akik elkérték, és elhatározta hogy ha kárt tesznek benne, kifizetteti velük. De butaság lett volna csak azért nem használni egész tábor alatt mert féltette. Akkor minek hozta volna magával?
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Ápr. 01, 2015 7:10 am

Finn épp a parton sétált, bőrét kellemesen melegítette a nyári nap, mikor meglátta Valeriet. Mosolyogva sétált a lány mögé, árnyékot vetve fölé.
- Segíthetek? - kérdezte barátságosan, nem tudta figyelmen kívül hagyni, hogy kivörösödött a lány arca a strandlabdája felfújásában.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Ápr. 01, 2015 7:18 am

A labda nagyobb volt mint emlékezett és Valerie erősen megszenvedett a felfújásával. Már éppen el akart indulni segítségért mikor az éppen rátalált. A fiú felé fordult és elmosolyodott.
-Egyenesen megkérlek rá! - nyújtotta felé a félig felfújt labdát. Közben elgondolkodott rajta, hogy vajon a srác látta hogy mindjárt feladja és azért ajánlotta fel a segítségét, vagy egyszerűen ilyen jól tud időzíteni. Minden esetre megkímélte Valeriet néhány kínos pillanattól mikor bevallotta volna az osztályába járó fiúcsapatnak hogy képtelen felfújni egy vacak strandlabdát.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Ápr. 01, 2015 7:35 am

Finn  mosolyogva átvette a labdát, és tovább fújta. Könnyen ment neki, ami nem csoda, valószínűleg sokkal nagyobb tüdőkapacitása volt, mint a lánynak. Nem tartott sokáig, amíg a labda teljesen felfújódott.
- Tessék - nyújtotta vissza Valerienek, pont, mikor hangos kiáltást hallotta a hátuk mögül.
- Oi~! - integetett feléjük Kai ahogy feléjük sétált a parton. Szürke fürdőnadrág és sötétkék póló volt rajta, csak egy kicsit világosabb árnyalat, mint a haja. - Hey, van labdánk, szuper! Valerie, te is bejössz a vízbe? - kérdezte széles vigyorral ahogy odaért hozzájuk. Még egyikük sem fürödött, Finn arra várt, hogy kijöjjenek a többiek is, akikkel eddig a szobájukban lógtak, és együtt menjenek be.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Ápr. 01, 2015 8:16 am

-Köszi! - mosolygott fel Valerie Finnre mikor a fiú a kezébe nyomta a labdát. Ezután rögtön az épp érkező Kai felé fordult. Továbbra is széles mosollyal, lelkesen bólintott a kérdésre.
-Igen, persze! Már épp keríteni akartam valakit aki bejön velem - nézett végig a barátain. -És hárman már labdázni is tudunk. -állapította meg vidáman majd odadobta a labdát Kainak.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Ápr. 01, 2015 9:21 pm

Kai vidáman kapta el a labdát, és már indult is volna be.
- Siren? - kérdezte Finn, másik barátnőjükre utalva.
- Ő is mindjárt jön - felelte Kai a válla fölött.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Csüt. Ápr. 02, 2015 4:21 am

Valerie sietősen húzta le magáról a nadrágot, majd a felsőt is hogy csak lila, masni alakú bikinifelsője és a hozzá tartozó csinos alsórész maradjon rajta. A többi ruháját gyorsan begyömöszölte a hátizsákba és csak ezzel végezve sietett barátai után.
-Szerintetek Siren megtalál minket ekkora tömegben? - nézett végig a tóban fürdőzőkön. Sokan voltak, hiszen a táborra nagyjából százan jöttek az iskolából, és közülük majdnem mindenki ott is volt a parton vagy a vízben. Azért nem volt egyszerű bárkit is megtalálni itt. Habár a rózsaszín haj talán messziről is kiszúrható ... De Valerie ebben sem volt teljesen biztos, tekintve hogy nem csak neki volt színes a haja a táborozók közül -ami néha megnyugtatta, hiszen nem lógott ki annyira a többiek közül, mint ahogy először számított rá.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 3:12 am

Finn
- Persze! Majd valami keresőkóddal tutira - felelte Kai a válla fölött, meg sem állt közben, csak ment a víz felé, kezében a labdával. Nem bírtam ki mosolygás nélkül, mindig ezt csinálta.
- Nyugi, nem lesz baj - mondtam a mellettem sétáló Valerienek. Elég régóta ismertem Sirent hogy tudjam, simán megtalál minket akárhol.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 3:36 am

Valerie
-Én egy pillanatig sem idegeskedtem! - mosolyogtam fel Finnre. Kedves volt hogy meg akart nyugtatni de most épp nem volt rá szükségem. Csak elgondolkodtam rajta hogy Siren vajon ki fogja-e szúrni a mi kis társaságunkat ennyi ember közte, de nem aggódtam túlzottan. 
Lassan elértünk a vízhez. Nem is álltunk meg a parton, egyből belegázoltunk a tóba, bár amikor már térdig ért a víz, én megálltam egy pillanatra mert rájöttem hogy hideg. Elkezdtem óvatosan locsolgatni magam hogy legalább egy kicsit megszokjam mielőtt belemerülök de ekkor természetesen valami paraszt nyakon öntött egy vödörrel, tehát már mindegy volt. Dühösen fordultam hátra és fröcsköltem le reflexből a bizonyos valakit, anélkül hogy előtte megnéztem volna ki az.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 4:30 am

Finn
A fröcskölésre - amiből én is kaptam bőven, mert Val mellett álltam - egyből a lány felé kaptam a fejem, és pont sikerült nem lemaradnom róla, ahogy arcba fröcsköli az egyik alattunk járó srácot. Csak egy évvel volt fiatalabb, és ha nem ismertem volna az atlétikacsapatból, könnyen idősebbnek néztem volna. Nevetve túrt bele vizes, búzaszőke hajába, másik kezében a már üres vödröt tartva.
- Fröcskölöd a hölgyeket, Cal? - villantottam rá egy teli fogsoros vigyort, mielőtt egy hatalmas adag vizet küldtem volna az arcába.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 4:43 am

Valeire
Mikor Finn is arcon fröcskölte a srácot, már elégnek éreztem a bosszút, így vigyorogva hagytam ott Calt és siettem Kai után a vízbe mielőtt valaki kilyukasztaná a labdámat amikor még nem is játszottam vele. Azért én is ki akartam próbálni mielőtt kileheli a lelkét (amiben biztos voltam hogy be fog következni) .
-Dobd ide! - szóltam oda már messziről a lánynak, meglengetve a karjaimat hogy biztos észre vegyen mikor megfordul.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 5:24 am

Kai
Valerie felé fordultam és felé dobtam a labdát. Az lassan repült, és kicsivel a lány előtt esett a vízre. Rámosolyogtam és már nyújtotta is a kezemet, hogy dobhatja vissza. Közben a szemem sarkából láttam ahogy Finn a víz alá gyűr egy szőke srácot.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 5:41 am

Valerie
Mikor a labda landolt a víz felszínén, léptem egyet előre hogy elérjem majd megfogtam és visszahajítottam Kainak. Igyekeztem úgy célozni hogy el is tudja kapni. 

Angus
A parton ücsörögtem egy napernyő (igen, hoztam magammal) árnyékában és homokoztam. Természetesen hosszú fekete nadrág, bakancs, és szintén fekete trikó volt rajtam egy ugyanolyan színű pulcsival. Meg napszemüveg. És az aromon sok naptej. Majd' megsültem, annyira melegem volt de nem akartam megkockáztatni hogy leégjek, vagy esetleg valami színt kapjon a bőröm, ezért alaposan elbújtam és két vödör vízzel meg egy lapáttal felszerelkezve építettem a kis homokváramat. Utáltam a nyarat.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 6:13 am

Margo
Sokáig tartott mire összeszedtem magam annyira, hogy bemenjek a szobámba és átöltözzek a fürdőruhámba, de nagyon melegem volt, és nem akartam egész tábor alatt bujkálni. Előbb utóbb szocializálódnod kell, Margo.
Szóval átöltöztem, és egy ruhát is felvettem a bikinim fölé, így indultam le a partra.
Ott aztán majdnem elvesztettem a lelkesedésemet. Nem tudtam, kihez szóljak, mit csináljak, teljesen elment a kedvem a fürdéstől is. Már majdnem visszamentem a szobámba, mikor megláttam egy fiút a parton homokozni. Ő volt az egyetlen, aki fölött napernyő volt - és aki teljes feketébe öltözve ül a homokban, egy naptejjel az oldalán. Éreztem, ahogy a bőröm feljajdul a napsugarak alatt, segítségért könyörögve. Senki nem volt a közelében, ezért nyeltem egy nagyot, és félősen elindultam felé. Íme, az első alkalom, hogy beszéljek valakivel.
- Öhm...Szia... - köszöntem halkan ahogy mellé értem, alig jöttek ki szavak a torkomon. Mindig is borzasztó voltam a kezdeményezésben.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 6:22 am

Angus
Egész jól elvoltam, építettem egy szép kis tornyot meg egy alacsonyabb vártestet(van ilyen?) és éppen bővítettem az én kis erődömet egy következő toronnyal mikor megjelent mellettem egy lány. Felpillantottam rá a napszemüvegemen keresztül. Még sosem láttam, de mondjuk mivel fiatalabbnak tűnt nálam, nem is csodáltam. Nem tartottam a kapcsolatot az alsóbb évesekkel. 
-Szia ... -köszöntem tétován, vagy talán kicsit meglepetten amiért valaki hozzám szólt. Mondjuk lehet hogy csak naptejet akar. Akkor megértem. De ha barátkozni jött, azzal őszintén meg fog lepni. Nem tudtam mit mondjak neki, ezért csak vártam hogy megmondja mit szeretne.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 7:11 am

Margo
- Csak azért jöttem, hogy..uh... - szégyenlősen a naptejre néztem. - Tudsz adni egy kis naptejet? Én elfelejtettem hozni...
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 7:40 am

Angus
Magamban szinte elmosolyodtam, de legalábbis megjegyeztem hogy "Én megmondtam!" és már nyúltam is a naptejért hogy aztán a lány felé nyújtsam.
-Tessék, használd nyugodtan! - ajánlottam fel kedvesen.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 8:15 am

Margo
Hálásan elvettem a tubust, és leültem a fiú mellé a homokba, hogy bekenjem a karomat és az arcomat.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 8:24 am

Angus
Tovább lapogattam a váram következő szárnyának alapját a lapátommal amíg a lány bekente magát a naptejjel. Félig felhúztam az egyik lábam és azon kezdtem gondolkodni, hogyan hűthetném le magam a leégés vagy barnulás veszélye nélkül. Mert a levetkőzés nem jöhetett szóba. 
Az egyik kezemet lemostam a vízzel teli vödörkémben majd úgy nedves ujjakkal beletúrtam a hajamba, hátrasimítva a homlokomba lógó fekete tincseket.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 11, 2015 8:38 am

Margo
Ahogy a karomat kenegettem, a fiúra néztem. Elgondolkodtam, hogy nem sül meg ennyi ruhában.
- Nincs meleged? - kérdeztem halkan.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 11, 2015 8:47 am

Angus
A lány felé fordultam. Ezt a kérdést is megkaptam már párszor de nem baj. Már csak azért sem vetkőzöm le!
-De. Mindjárt meggyulladok -válaszoltam kivételesen őszintén. Nem tűnt olyannak aki erősebben visszaszólna és jó volt végre valakivel közölni hogy mennyire melegem van.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Május 12, 2015 3:52 am

Margo
Egy pár pillanatig nem tudtam, hogy feleljek, csak néztem a fiú szemébe.
- Tényleg meleg van - mondtam végül félrenézve. Igazán nagyszerű válasz, Margo. De mit mondjak? Nem akartam olyan megjegyzést tenni, amivel esetleg megsértem a fiút. Így inkább csöndben maradtam.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Május 12, 2015 4:24 am

Angus
Csak biccentettem és visszafordultam a homokváramhoz. Azért valamilyen szintem örültem hogy a lány nem valami bőbeszédű, így nekem sem kellett megerőltetnem magam. jó volt úgy csendben. 
Tehát tovább foglalatoskodtam a vár építésével, gondosan figyelve a részletekre. Azt akartam hogy látszódjon rajta hogy nem egy tízéves csinálta. Annál tudtam én jobbat is ...vagyis azt hiszem. 
Már kezdtem késznek érezni magam mikor egy ismerős hangot hallottam meg kicsit távolabbról.
-Meg fogsz sülni, hülyegyerek! -kiabálta felém nagyjából tíz méter távolságról egy hatalmas, rózsaszín vattapamacs. Vagy legalábbis ez volt az első benyomásom mikor felkaptam a fejem. De aztán rájöttem hogy csak a hatalmas vattacukrot látom a srác kezében aki magabiztos léptekkel és széles vigyorral az arcán közeledett felénk. Csupán egy fürdőnadrágot viselt, akár a legtöbb másik fiú itt a strandon, viszont a rikító citromsárga alapon ezüstösen csillogó cicás mintás darab azért feltűnővé tette. A haja egészen lelapult a nedvességtől, így nagyjából az álláig ért, de az arcából kisöpörte a fekete tincseket. Kidolgozott testével és hibátlan kreol bőrével mintha valami magazin címlapjáról lépett volna elő, és ezt az érzést ragyogó fehér fogsora is erősítette. Hiába, ha valaki hibátlan, akkor hibátlan ... legalábbis testiekben. 
-Azon már túl vagyunk - szóltam vissza neki mikor közelebb ért. Azonnal lehuppant mellém, válltáskáját maga mellé tette és felém nyújtotta a jó nagyra fújt lufi méreteivel vetekedő vattapamacsot amelyből felsóhajtva téptem valamennyit és a számba is gyömöszöltem. Eközben drága barátom körbenézett és kiszúrta a szintén a napernyő alatt ücsörgő lányt.
-Ki a barátnőd? - fordult felém ismét, szélesen vigyorogva.
-Csak osztozunk az árnyékon ...meg a naptejen. Nem igazán ismerjük egymást - ingattam meg a fejem mire a fiú a kiscsaj felé fordult és vidáman nyújtott neki kezet. 
-Hali, Gay vagyok! -közölte vele vigyorogva. Szeretett így bemutatkozni ...ez mindig sokkolta az embereket.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Május 12, 2015 4:41 am

Margo
Mikor lejöttem a partra, csak barátkozni szerettem volna.
Fürdőruhamodell felsőbb évesek megjelenése?
Nem volt a tervben.
- Öhm...Heló - fogam vele kezet. Teljesen meg voltam szeppenve.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Május 12, 2015 4:46 am

Gay
Mosolyogva ráztam meg a lány kezét. Oké, félénk a csajszi ... ezt már ennyiből levágtam. 
-És a te neved micsoda ...? -érdeklődtem mivel nem mutatkozott be. Talán nem esett le neki hogy én már igen ... de ezért nem fogom megkövezni. Már megszoktam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Május 12, 2015 4:59 am

Margo
- Oh, um, Margo - válaszoltam bocsánatkérően. Sosem voltam jó az ismerkedésben. Még a fekete ruhás srác nevét se tudtam.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Május 12, 2015 6:21 am

Gay: 
-Nos ...örülök, Margo! -mosolyogtam a lányra majd letéptem egy nagy darabot a vattacukorból és egyben bekaptam. Szerettem az édességeket. 
-Én Angus vagyok! - szólalt meg közben mellettem a kis árnyék. Szóval még be sem mutatkozott eddig. Azt hiszem, illemre kell tanítanom a kis drágát. Rögtön azután hogy rávettem hogy legalább nyáron mutasson meg többet magából az arca felénél. És hordjon színeket. Ez nagyon fontos. 
Margo felé tartottam a pálcikát a rózsaszín édességgel.
-Vattacukrot? -kínáltam meg őt is.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Kedd Május 12, 2015 5:52 pm

Margo
Már épp nyitottam a szám, hogy válaszoljak, mikor egy női hang szólalt meg a hátam mögül.
- Ne dőlj be a cukros-bácsinak - monda hűvösen pimaszul. Ahogy megfordultam, majdnem nyitva felejtettem a szám.
Ismerősek azok a lányok, akik minden más élőlényben önértékelési kérdéseket vetnek fel ahányszor csak a közeledben vannak? Ez nem csak külső dolga, sőt, inkább kisugárzás kérdése...De ebben a lányban mindkettő megvolt.
Fehér bikinije tökéletesen állt rajta, de nem a magazinmodell stílusban. Inkább az "istennő" stílusban. Arcát napszemüveg árnyékolta, vörös haja lazán össze volt fogva, de már szétcsúszott a konty - mégis egészen szándékosnak festett. Egyszerűen belém forrt a szó. Ő persze kicsit sem volt feszélyezve.
- Csak magához akar édesgetni - szólalt meg újra, és hiába intézte a szavait hozzám, igazából inkább a fiúhoz beszélt.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Kedd Május 12, 2015 10:03 pm

Gay
-Naaa! Miért nem hagysz ismerkedni? - néztem fel nyafogva a megjelenő lányra de a következő pillanatban már vigyorogva nyújtottam felé a vattacukrot.
-Kérsz? -kínáltam meg őt is már csak a poén kedvéért is.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Május 13, 2015 5:55 am

Siren
Megforgattam a szemem, pont mielőtt Kai-ék feltűntek volna.
- Hey~! - szaladt kék hajú barátunk csuromvizesen Gay felé, hogy rávesse magát a fiúra. Finn és Valerie mögötte sétáltak, egy színes strandlabdát hozva magukkal. Odaintettem nekik, közben nem álltam meg egy kárörvendő mosolyt, ahogy a "cukros-bácsi" jéghideg ölelés áldozata lett.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Május 13, 2015 6:05 am

Gay
Éppen az utolsó pillanatban sikerült lepasszolnom a vattacukrot Angusnek mielőtt Kai rám vetette magát. Ha az volt a célja hogy kellemetlen élményben részesít, akkor nem jött össze mert rohadt jól esett az a vizes ölelés, már nagyon melegem volt.
-Hali! - öleltem át a lányt egy pillanatra majd eltoltam magamtól és komor tekintettel meredtem rá -Hogy képzelted ezt?! Majdnem kárt tettél a kajában. -"szidtam le" , természetesen csak poénból. Mondjuk a vattacukrot sajnáltam volna. 

Angus
Kezdtem túl nagynak érezni a tömeget mikor újabb három ember csatlakozott hozzánk. Oké, külön-külön kedveltem őket de nem bírtam mikor ennyien összegyűltek körülöttem. Azért odaintettem mindenkinek mielőtt mélyebbre húzódtam az árnyékban. Valerie mosolyogva köszönt és még a homokváramat is megdicsérte. Végre valaki!
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Május 13, 2015 6:23 am

Finn
- Gay, a vattacukor nem kaja - nézett Kai a fiú szemébe komolyan. Ebben igazat adtam neki.
- Te is kérsz egy ölelést? - fordult a lány Angus felé széttárt karokkal. - Még vizes a pólóm.
Kicsit felnevettem Kai arckifejezésén, ahogy felvonta az egyik szemöldökét, talán még kacsintott is egyet. Csak ahogy szokta.
Közben megálltam Siren mellett. A lány összefont karral nézte a kis jelenetet, láttam, hogy jól szórakozik, a maga módján.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Május 13, 2015 6:34 am

Angus
-De igenis kaja! Megeszem, tehát étel. Ja és én fizettem érte, szóval én lennék csóró a semmiért ha baja esne és nem ehetnénk meg - védekezett Gay, míg én csak összekuporodtam és sötét tekintettel meredtem Kaira.
-Meg. Ne. Próbáld! -mondtam neki halálos fenyegetést idéző hangon. Utáltam ölelkezni. Felrántottam a fejemre a kapucnimat, így végleg elbújtam mindenki elől. Ennek a hátránya annyi volt hogy nagyjából egy szaunánan éreztem msgam, de ha eddig kibírtam akkor eztán is kifogom.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szer. Május 13, 2015 7:31 am

Siren
- Kihagynál egy ilyen nagyszerű lehetőséget? - kérdezte Kai tettetett hitetlenkedéssel.
- Csak hagyd megfőni, ha azt szeretné - mondtam neki. Sosem értettem meg, hogy Angus miért nem hajlandó levetkőzni mások előtt, de igazából nem volt vele bajom, ha neki így jobb, csak tessék. Nem az én dolgom. Azért szerettem idegesíteni vele a fiút, és ezzel nem voltam egyedül.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szer. Május 13, 2015 7:45 am

Gay
Idő közben eltűntettem a vattacukot (igen, másfél perc alatt) mivel mindenki lefikázta, gondoltam senki nem kér belőle. A pálcikát ami utána maradt csak elsüllyesztettem a táskámban egy zacsiba amiben a többi szemét is volt. Nem szerettem szennyezni a környezetet. 
Mikor ismét Angusre néztem, már nagyon nem tetszett hogy a kapucni is rajta van. Így tényleg hőgutát kap.
-Drágám, vedd le azt a pulcsit! Megsülsz! -fordultam felé, enyhén oldalra billentett fejjel és közben gyorsan végigmértem, hogy mit szedhetnék le róla a legkönnyebben. Mert tudtam hogy magától nem fogja ledobni azt a sok hülye ruhát. Inkább ájulna el a melegtől. 
-Nem. Jó így - válaszolt pont olyan makacsul ahogy tőle arra számítottam. Közelebb másztam hozzá négykézláb és a szemeibe néztem.
-Védd le vagy én szedem le rólad! -közöltem vele teljesen komolyan, de ettől sem ijedt be. Elszánt tekintettel meredt rám és csak annyit mondott hogy próbálkozzak nyugodtan. Mire én ráugrottam. Eldőltünk a homokban és birkózni kezdtünk. Sikerült levennem a fejéről a kapucnit, majd fokozatosan a cipzárt is lehúztam a pulcsiján, bármennyire bőszen is rúgkapált meg védekezett. Én voltam az erősebb. Lecibáltam róla a pulóvert és odahajítottam Finnek. Aztán elértem hogy megszabaduljon azoktól az idióta bakancsoktól is. Mikor végeztem vele, Angus egy fekete trikóban, hosszú nadrágban és zokniban gubózott be megint, vérig sértődve. Fehér bőre szinte vakítóan verte vissza a napsugarakat. Akaratlanul is a hó jutott róla eszembe.
-Na, ne csinád már, a te érdekedben tettem! - kócoltam össze kicsit a haját, békítő szándékkal.
-Hagyj! Most miattad fogok lebarnulni! - morogta mire én fogtam a naptejet és mögé térdeltem hogy bekenjem a vállát meg a karjait. Nagyon komolyan vettem hogy vigyáznom kell a fiúra, és ezért néha olyasmibe kellett belerángatnom amit ő nem akart, de csak a saját érdekéből.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Pént. Május 15, 2015 8:00 am

Finn
- Magatokra hagyjunk titeket, srácok? - kérdeztem, mire páran elkezdtünk nevetni. Már hozzászoktunk az ilyen jelenetekhez, és szerettünk csipkelődni velük.
- Ugyan, én nézni akarom - válaszolta Siren, amitől csak hangosabb lett a nevetés.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Pént. Május 15, 2015 8:11 am

Gay
Én teljes mértékben értettem a poént és vigyorogtam is rajta egy jót mielőtt visszaszóltam volna.
-Féltékeny vagy, Finn? - néztem a fiúra, kezeimet nem véve le Angus válláról. Még nem végeztem vele.
-Siren, te meg jöhetsz harmadiknak ha gondolod. A te vállad is szívesen bekenem -kacsintottam a lányra. Szinte láttam ahogy az előttem ülő fiú arcszíne lassan vöröses árnyalatot kezd felölteni. Angus sosem bírta ha ugratták, akkor sem ha úgy tett mintha nem érdekelné,  ezért is kellett mindig kiállnom mellette. 
Mindeközben Valerie már szinte könnyezett a nevetéstől, de neki még nem szóltam be, először megvártam a többiek reakcióját.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Pént. Május 15, 2015 10:27 pm

Finn
- Szeretnéd! - nevettem, közben Siren is elvigyorodott.
- Álmodozz csak, perv - mondta mire megint mindenki röhögni kezdett. Kai még mindig Gay mellett feküdt, alig kapott levegőt a nevetéstől. Egyedül az új lány ült kicsit megilletődve, de még ő is mosolygott. Talán Angus volt az egyetlen aki nem élvezte ezt az egészet.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Pént. Május 15, 2015 10:47 pm

Gay
-Ijedősek vagytok. -biggyesztettem le a szám -Pedig a helyetekben sokan kapnának az alkalmon. Nem sok embernek adatik meg az esély hogy élvezze csodás társaságomat -közöltem a srácokkal miközben a kezemen maradt naptejet a karomba masszíroztam. 

Angus
Mikor Gay végzett a vállaimnál és immár a naptej teljes védelmét élveztem, Finn felé indultam hogy visszaszerezzem a pulcsimat. Nem akartam trikóban maradni. Észrevétlenül settenkedtem a fiú felé ...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Pént. Május 15, 2015 11:38 pm

Finn
- Mondogasd csak, hátha igaz lesz - nevetett Siren. Szerettem, ahogy nevetett. Vannak emberek, akiknek egyszerűen jó hallgatni a nevetését. Siren ilyen volt, mikor igazán nevetett. Nem tudtad megállni, hogy ne legyél te is boldog.
Közben a szemem sarkából láttam, ahogy Angus felém indul, előre készültem, hogy le fog támadni a pulcsijáért, ami még mindig a bal kezemben lógott. Gyakran eljátszottuk már ezt, megpróbált tőlem visszaszerezni olyasmiket, akimet Gay dobott oda nekem. Ő volt az egyetlen, aki még próbálkozott.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Szomb. Május 16, 2015 4:20 am

Valerie: A napernyő alatt ücsörögve nevettem míg Gay inkább elmerült a táskájában feltehetőlet valami olyasmi után kutatva amivel megdöbbentheti a társaságot. Szerettem ezt a társaságot, mindig jó volt a hangulat ha együtt voltunk.
Idő közben kiszúrtam hogy Angus visszaszerző támadást tervez Finn ellen és hamarosan rá is vetette magát a másik fiúra, a pulcsiáért küzdve. Ezen ismét felkuncogtam. Szegény Angus ...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Szomb. Május 16, 2015 11:46 pm

Finn
Mikor Angus letámadott, egyszerűen felemeltem a karomat. Több mint tíz centi volt a különbség közöttünk, és valamilyen oknál fogva nem voltam csikis - csak egy helyen, de azt igyekeztem eltitkolni, - így szegénynek esélye sem volt, hogy elérhesse a gombóca gyűrt pulcsit. Tudom, hogy utálta, amikor ezt csináltam, kicsit sajnáltam is miatta.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Vas. Május 17, 2015 12:41 am

Angus
Nem adtam fel egykönnyen mikor a fiú elrántotta előlem a pulcsit, már csak azért is ráakaszkodtam a karjára és próbáltam lerángatni hogy elérhessem q pulóver met. Annyira utáltam amikor ezt csináltám velem ... Ennél már csak az volt rosszabb mikor Gay színes cuccokat akart rám aggatni. 
-Add már vissza! - könyörögem Finnek majd kicsit bekeményítettem. -Ha nem kapom vissza, megrúglak! -kezdtem fenyegetni bár nem hangzott túl ijesztően.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Vas. Május 17, 2015 3:39 am

Finn
Már majdnem megsajnáltam, de a rugdosás nem volt szimpatikus. Főleg, hogy szegény srác nem csak magasságban volt feleakkora, mint én.
- Gay, mikor adhatom neki vissza? Félek, hogy lesérül - szóltam oda a táskájában kutató srácnak.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Vas. Május 17, 2015 4:07 am

Gay
Egy csokiborítású vaníliajégrémet előhúzva fordultam Finn felé. Megjegyzem, a jégkrém teljesen ép állapotban volt és nem olvadt még el. Hogy hogyan, az az én titkom és az is marad. Néhány pillanatig csak néztem a két srácot. Angusön látszottak az erőlködés nyomai, és amilyen arccal nézett, megajnáltam.
-Add oda neki! - sóhajtottam majd bekaptam a jégkrémemet. Angus várakozón nézett fel Finnre, olyan hihetetlenül aranyos tekintettel amit egyébként imádtam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 18, 2015 4:32 am

Finn
Elengedtem a pulcsit, ami így egyenesen a fiú kezébe esett. Finoman rámosolyogtam, aztán visszafordultam a többiekhez. Gay épp egy jégkrémet nyalogatott, a háta mögül pedig Kai figyelte szinte megbabonázva.
- Hey~...Gay, ugye emlékszel még, mennyire szeretsz engem? - kérdezte közelebb csúszva a fiúhoz, kedvesen átkarolva a nyakát.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Banci Hétf. Május 18, 2015 6:11 am

Gay
Amikor a lány letámadott, eltartottam a számtól a jégkrémet és kissé összeszűkített szemmel néztem őt pár pillanatig.
-Ugye tudod hogy nem szeretem a haszonlesőket? - fürkésztem komoly arccal a szemeit. Tudtam hogy a jégkrémemre pályázik, de az előbbi után viccesebbnek tartottam nem azonnal felajánlani neki. Szerettem játszadozni az emberekkel. 
Eközben Angus elégedetten bújt bele a pulcsijába, amelyet ezúttal nem cipzározott fel és visszaült a helyére a homokvárhoz.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Laguna Hétf. Május 18, 2015 8:29 am

Kai
- Nem tudom, miről beszélsz - motyogtam a fiú vállán nyugtatva az állam.
Laguna
Laguna
Admin

Hozzászólások száma : 780
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

My Sweet Summer Empty Re: My Sweet Summer

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.