A mi szerepünk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumaláda

2 posters

Go down

Dumaláda Empty Dumaláda

Témanyitás by Admin Vas. Márc. 02, 2014 12:42 am

Itt lehet beszélgetni mindenféléről
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.

https://miszerepunk.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Dumaláda Empty Re: Dumaláda

Témanyitás by Banci Hétf. Jan. 09, 2017 10:55 am

Xy
"Ezek a ruszkik annyian vannak, mint az oroszok."

Random körítőszöveg, hogy lássuk, hogyan néz ki. Lövésem sincs, hogy miért nem működik, a suliból meg tudtam csinálni és tökéletes volt. Eugen nagyon csinosan festett abban a kis keretben.
-Párbeszéd-újabb körítőszöveg, mert kell a keret. Még mindig képtelen vagyok szép hosszúra nyújtani, de nem ez a lényeg. Ha működik, az már siker. Nagy siker. Gyerünk!
-Párbeszéd megint mert miért ne. - Körítés mert nem szép dolog beszéddel befejezni egy hozzászólást. Akkor sem, ha gyakran csináljuk. Így jobban néz ki.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Dumaláda Empty Re: Dumaláda

Témanyitás by Banci Kedd Jan. 10, 2017 7:31 am




Xy
Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki.
-Igy nez ki, ha parbeszedet irok.- ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki.
-Egy kis parbeszed, hogy valamivel tobbnek tunjon- ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki. Ide jon egy kis kitoltoszoveg, mert hosszunak kell Lennie, hogy jol nezzen ki.

Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Dumaláda Empty Re: Dumaláda

Témanyitás by Banci Kedd Jan. 10, 2017 7:46 am



Xy
Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet.
 -Igy nez ki, ha parbeszedet irok- ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet.
–Ujabb parbeszed, mert miert ne.

Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet. Ide jon egy kis kotoszoveg, csak hogy kitolstem valamivel a helyet.

Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 799
Csatlakozás ideje : 2014. Mar. 01.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Dumaláda Empty Re: Dumaláda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.